vaibad

in english

loo unikaalne kujundus vastavalt enda või kliendi soovile

casa rugs võimaldab toota käsitsi sõlmitud vaipu erinevate materjalide, värvi, mõõtude ja tehnika kombinatsioonides. teostame teie ideed parima hinna ning kvaliteedi suhtega. täpsema info saamiseks võta meiega ühendust või külasta meie salongi.

kontaktid

tehnilised võimalused

alustades lõngade värvi valikust lõpetades materjalide erinevatesse kõrgustesse lõikumisega, on teil võimalik vaiba valmimise kõiki etappe mõjutada. pakume ka oma disainerite abi teie kavandi või idee teostamisel. lisaks sellele saab ka kõiki olemasolevaid vaipu uutes mõõtmetes ning värvikombinatsioonides tellida.

Mõõtmed

võimaldame toota käsitsi sõlmitud vaipu alates 5m2 kuni 24m2. lisaks sellele on võimalik teostame ka erikujulisi lahendusi.

Materjalid

valmistame vaipu kas naturaalsest siidist, bambus-siidist, viskoonist ning Uus-Meremaa villast, või nende kombinatsioonidest.

Tegumood

vastavalt materjali kombinatsioonidele toodame vaipu alates 39,000 kuni 900,000 sõlme m2 kohta. vaipa saab ka erinevatesse kõrgustesse viimistleda.

Värvid

lõngade toone saab valida ARS Color Box’i põhjal. siidi, bambus-siidi ja viskoosi on valikus 1700 värvi, villa 1200 erinevat värvi.