vaibad

in english

luksuslikud ning kvaliteetsed käsitsi sõlmitud vaibad igasse interjööri

Page featured image

casa rugs toodab naturaalseid, käsitsi sõlmitud siidi– ja villavaipu ning on võimeline teostama paindlikke eritellimuslahendusi koostöös sisekujundajate ning disaineritega.

valik kohapealdisaini ise

materjalidest

Icon

Naturaalne siid

kookonsiid on tuntud kui kõige luksuslikum materjal, mis on väga õhuke ja sobib väga väikeste ning tihedate mustrite tegemiseks. siid saadakse siidiusside kookonist, mille lahti kerimisel saadakse väga pikk siidkiud.

Icon

Bambus-siid

bambustaime kiud on väga pikad ja tugevad. eritöötlusega ning viskoosiga segamisel saab kedrata lõnga, mis on läikiv nagu kookonsiid. bambuslõnga ebaühtlase värvi tõttu on tulemuseks maalähedane viimistlus, mis näitab huvitavaid toonikõikumisi.

Icon

Viskoos

on tuntud oma siidise pehmuse ja sära poolest. viskoos, mida sageli nimetatakse ka kunstsiidiks, on kookonsiidi taskukohane asendus. luksuslik ja pehme jala all. kuigi viskoos on ilus, on see õrn ja võib kergesti eralduda. ei ole soovitatav kasutada niiskes keskkonnas.

Icon

Uus-Meremaa vill

on loomulikult kõige valgem villakiud, mis annab värvimisel erakordse värvisügavuse ja selguse, pakkudes samal ajal säästlikkust, pikaealisust ja heaolu. luksuslik, vastupidav, looduslikult elastne ning plekikindel. tagab suurepärase helisolatsiooni.

hooldamine

igapäevane puhastamine tolmuimejaga on vajalik iga vaiba puhul, seejuures võiks tolmuimejat kasutada madalamal võimsusel. samuti on soovitav ka perioodiline kuivpuhastus.

Villavaibad

villaste vaipade puhul võivad vaiba pinnale ilmuda lahtised lõngakiud – see on loomulik ega näita teie vaiba enneaegset kulumist. lahtised lõngakiud võib tolmuimejaga ära tõmmata. plekkide eemaldamisel on tähtis kiirelt tegutseda. kui vaibale on sattunud vedelikku, eemaldage see kuiva salvrätiku või puhta lapiga.

Siidivaibad

regulaarselt tuleks vaipa puhastada tolmuimejaga. plekid tuleks koheselt imada puhta rätikuga. siid on õrn materjal, mille puhastamisel tuleks kasutada vaibapuhastusvahtu (shampooni ja vett). peale kuivamist on soovitav tolmuimejaga tõmmata kuivanud lõngakiud samas suunas nagu kogu vaip.

Viskoosvaibad

viskoosvaipadest eraldub alguses lahtiseid lõngakiude, aga see on tavaline ja loomulik. kõrgemale tõusnud viskooslõnga kiude võib eemaldada kääridega lõigates. viskoosvaipasid mitte harjata ega kloppida! viskoosvaibad ei armasta märga ega niiskust! tolmuimejat kasutada nõrgal võimsusel.